KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14499456
nr 1449 9456
Akvarell
Anatoli Kaigorodov, (tillskriven), Signerad, akvarell, björkar, 39x58cm, yttermått inklusive ram: 52x71cm
Utrop:
7.000 kr
Såld:
8.400 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:34:27
5.400 kr
5.800 kr
6.800 kr
7.800 kr
7.600 kr
7.800 kr (Budbetjänt)
8.200 kr